Dirkshorn 3 -Oudesluis 2

Dirkshorn 3 –Oudesluis 2  6-2

 

Een zonnige zondagochtend op weg naar Dirkshorn. Als inval coach bij het 2de.

Wat ik niet mis is de nutteloze late afberichten van mensen. Wel erg jammer als je aan een team sport doet. Diverse spelers moesten met het 1ste mee, zodoende was de gemiddelde leeftijd erg laag. Met wat routine achterin, en de jeugd ervoor gingen ze de strijd aan. De gretigheid bij de tegenstander speelde ons erg veel partte. Lange tijd ging het goed totdat de geslepen spits van Dirkshorn de bal panklaar legde. Niet veel later kwam Oudesluis weer op gelijke hoogte, Een prachtige krul van Demys vanuit een corner, gleed tegen de touwen. Niet veel later waren we de grip kwijt en rende Dirkshorn naar een 6-1 voorsprong. Niet omdat ze goed voetbalde dat deed Oudesluis, klink raar maar was echt zo. Routine dat was het woord dat we misten. In de rust wat omzettingen en een verse kracht ingevlogen vanuit Zaandam..kregen we zowaar veel kansen, daarvan ging er 1 in via Mick. Helaas had hij de scherpte op de kermis in T zand laten liggen anders waren we nog erg dicht bij gekomen.

Dus toch met opgeheven hoofd naar huis.

 

Inval coach..