oefenwedstrijd 12-09-2017

Dinsdag was er de oefenwedstrijd tegen Petten, een tegenstander die het 1e in de competitie ook zal treffen, dus een goede graadmeter voor het komende seizoen. Mooi om te zien was dat onze oud-trainer en spits Ben Kaart er gewoon aanwezig was om zijn elftal te begeleiden. Hij heeft een behoorlijk “jasje” uitgedaan en heeft nog wel een weg te gaan in zijn herstel, maar mooi dat hij langs het lijntje zat. De wedstrijd ging de 1e helft behoorlijk gelijk op, wat kansjes aan beide kanten, maar het vizier stond niet altijd op scherp. Halverwege de 1e helft was het toch Petten wat op voorsprong kwam. Kort voor rust kwam er een  gedongen wissel door de scheidsrechter aan de kant van Oudesluis, wat vervolgens leidde tot iets ander spel en vervolgens kwam Oudesluis terug op 1-1 en zelfs nog op een 2-1 voorsprong. De 2e helft leek Oudesluis iets beter dan zijn tegenstander, maar viel toch de 2-2. Oudesluis echter bleef in deze fase sterker en kwam op 3-2, mistte vervolgens nog wat kansen en toen kwam het moment wat een einde maakte aan de wedstrijd. Een beslissing van de scheidsrechter die onmogelijk vanuit de middencirkel gezien kon hebben of de bal de lijn gepasseerd was, maar zij voorkeur niet kon onderdrukken zorgde voor ongepast taalgebruik van de kant van Oudesluis. Hierop besloot de scheidsrechter de wedstrijd te staken, helaas…